top of page

W zimnie i deszczu

Trzecia runda Warszawskiej Ligi Biegowej nie należała do najłatwiejszych. Dały się we znaki pierwsze oznaki nadchodzącej zimy, a był również moment z opadami deszczu. Mimo złej aury i okresu chorobowego frekwencja podczas 3 rundy dopisała i na stadionie warszawskiej AWF mogliśmy podziwiać zmagania ponad 250 zawodników na 3 dystansach – 100m, 400m i 800m.

Najliczniejszą grupę stanowili chłopcy z rocznika 2009, których na starcie 100m stawiło się 12. W wielu rocznikach zwyciężali faworyci, ale mieliśmy też kilka niespodzianek, a najbardziej zaciętą walkę stoczyły dziewczynki z rocznika 2010 na 100m. O zwycięstwie decydowała dosłownie 0,01s a zawodniczki, które wywalczyły srebrne medale uzyskały identyczny czas. Zwyciężyła Łucja Piotrowska z czasem 17.14s, a za jej plecami z czasem 17.15s znalazły się Tosia Rafalont i debiutująca w WLB Antonina Demszel.

Tym ciekawiej zapowiadają się zmagania halowe, gdzie pogoda nie będzie miała wpływu na wyniki. Przygotowaliśmy dla zawodników jeszcze jedną atrakcję, a dokładnie możliwość po ścigania się w hali na 200m po bieżni okrężnej.

Zapraszamy do zapisywania się na 4 rundę Warszawskiej Ligi Biegowej.113 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page