top of page

Jak zapisać się na ligę w 2021?

Zaktualizowano: 27 sty 2021

Pandemia nieco utrudniła nam funkcjonowanie. Chcemy jednak wyjść na przeciw potrzebom dzieci i ich chęci aktywnego spędzania czasu. Dlatego postanowiliśmy wspólnie z Warszawsko Mazowieckim Okręgowym Związkiem Lekkiej Atletyki zorganizować Wam rywalizację w 2021 roku już od lutego.

Wymaga to jednak od nas udziału jedynie licencjonowanych zawodników. Procedura licencyjna być może nie jest łatwa i obecnie będzie składała się z 2 etapów, ale staraliśmy się uprościć to maksymalnie.

Poniżej prezentujemy schemat zgłoszenia zawodników (gdyby były pytania lub wątpliwości to piszcie maile, postaramy się odpowiedzieć)


Zawodnicy POSIADAJĄCY WAŻNE LICENCJE:

1. Zgłoszenie indywidualne i płatności dokonywane jest przez oficjalną stronę WLB - ZAPISZ SIĘ

- numery licencji można sprawdzić tutaj - NUMERY LICENCJI

2. Po dokonaniu zgłoszenia indywidualnego należy dopilnować dokonania zgłoszenia do Warszawskiej Ligi Biegowej w systemie DOMTEL PZLA przez klub, którego barwy zawodnik reprezentuje.

BRAK REALIZACJI PKT 1 i 2 UNIEMOŻLIWI START Zawodnicy NIEPOSIADAJĄCY WAŻNYCH LICENCJI: 1. Zgłoszenie indywidualne i płatności dokonywane jest przez oficjalną stronę WLB - ZAPISZ SIĘ - w pozycji numer licencji wpisujemy 0000 2. Wypełniamy formularz - FORMULARZ (załączamy zdjęcie legitymacyjne dziecka) 3. Po uzupełnieniu formularza, na podany w formularzu adres e-mail przesłany zostanie link z płatnością (opłata licencyjna na cały sezon wynosi 6 zł) oraz „Wniosek licencyjny” w formacie pdf, który należy: a. Wydrukować b. Wypełnić c. Podpisać d. Zeskanować e. Przesłać skan na adres kontakt@warszawskaligabiegowa.pl Zawodnicy zgłoszeni w ten sposób staną się zawodnikami posiadającymi licencje w klubie Fit Camp Warszawa1247 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page