top of page

Hit podczas 7 rundy

Mamy dla Państwa dzieci prawdziwy hit od Akademii Wychowania Fizycznego.

Zapraszamy wasze dzieci do udziału w badaniach profilaktyki urazów sportowych, które będą towarzyszyły 7 rundzie Warszawskiej Ligi Biegowej. Dzięki badaniom dowiecie się Państwo czy Państwa dziecko narażone jest na urazy sportowe wynikające z potencjalnych dysfunkcji w obrębie całego ciała i asymetrii w ruchach.


Rynkowa cena takiego badania waha się pomiędzy 90 a120 zł. My oferujemy je zupełnie BEZPŁATNIE dla uczestników 7 rundy Warszawskiej Ligi Biegowej!


Zdanie będzie trwało ok. 30 min. Otrzymacie Państwo drogą elektroniczną raport z przeprowadzonego badania waszego dziecka. Poniżej znajdują się szczegóły organizacyjne:

1. Do badania zapraszamy dzieci z roczników 2010-2006

2. Zapisy on-line w Doodle: ZAPISY

3. Badania odbędą się na AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34 w hali lekkoatletycznej im. Janusza Kusocińskiego (wejście 1J, parking F)


4. Prosimy o przygotowanie stroju sportowego- obuwie sportowe, krótkie spodenki (ewentualnie leginsy), podkoszulka (najlepiej bez rękawków).

5. Prosimy o przeczytanie załączonej informacji o badaniach (INFORMACJE O BADANIACH) i zgody na badania wraz z RODO (ZGODA), które przed rozpoczęciem badań przygotujemy dla Państwa do podpisania lub prosimy o przyniesienie ich wydrukowanych i podpisanych.


Jeśli macie Państwo JAKIEKOLWIEK pytania to jesteśmy do Państwa dyspozycji - Natalia Morgulec - Adamowicz 601 303 923 lub Anna Ogonowska - Słodownik 884 954 545


LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!


156 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page