top of page

Coraz więcej młodych biegaczy!

Już w najbliższą niedzielę 2 Runda Warszawskiej Ligi Biegowej czyli zmagania dzieci w wieku 5-12 lat na dystansach 100m, 400m i 800m na certyfikowanym stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

- Zapisy do 2 Rundy tego wyjątkowego projektu biegowego zostaną zamknięte w piątek o godzinie 24, ale już dzisiaj wiemy, że liczba zawodników będzie znacznie większa niż w 1 Rundzie– zapowiedział Michał Obukowicz, dyrektor AZS AWF Warszawa. Jednym z wyróżniających elementów tego projektu jest zastosowanie profesjonalnego pomiaru czasu z systemem photo-finish, który bardzo się przydaje podczas tych zawodów. Już podczas 1 Rundy we wrześniu o sukcesach czy porażkach często decydowały setne sekundy. Warto przypomnieć, że poza nagrodami indywidualnymi młodzi biegacze walczą również w klasyfikacji drużynowej placówek edukacyjnych. Tu do wygrania niebagatelna kwota, bo aż 15 000 zł na sprzęt sportowy. Zawody te nie odbyłyby się bez wsparcia partnerów i sponsorów, a więc partnera głównego Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz firmom Bakkalland i FoodCare.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów na stronie www.warszawskaligabiegowa.pl- przypominamy, że zapisy do 2 Rundy trwają tylko do piątku do północy. Do zobaczenia 21 października na stadionie AWF Warszawa!

30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page