top of page

3 runda już w niedzielę!

18 listopada o godzinie 15:00 wystartuje 3 już runda Warszawskiej Ligi Biegowej. Będzie to jednocześnie ostatnia w tym roku możliwość sprawdzenia się na trzech dystansach - 100m, 400m i 800m. Od grudnia zaczyna się bieganie w hali - jedynej, profesjonalnej hali lekkoatletycznej w Warszawie.

Pogoda, okres chorobowy i doświadczenia z pierwszych dwóch rund z pewnością sprawią, że do rekordu frekwencji zabraknie sporo. Mimo wszystko już dzisiaj zgłoszonych jest ponad 180 dzieciaków, które zmierzą się z rywalami i czasem na stadionie warszawskiej AWF.

Po raz kolejny podniebienia wszystkich zawodników rozpieszczać będzie kawiarnia Piccolo, która znajduje się na ternie AWF, ale nie zabraknie też zdrowych przekąsek od partnera ligi - firmy Bakkaland.

Wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli się zapisać zachęcamy, bo termin zgłoszeń mija w piątek o północy, ale liczą się jedynie zgłoszenia opłacone.

Aby usprawnić cały proces rejestracji i skrócić czas oczekiwania na start organizatorzy przygotują tym razem listy startowe już w sobotę, które opublikujemy na stronach i prześlemy do uczestników. Tym razem wystarczy być zweryfikowanym w Biurze Zawodów 20 minut przed swoim startem.

Do zobaczenia w niedzielę! To będą piękne zawody w świetle jupiterów!285 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page